Новолуние в Телец: Посяване на стабилност и изобилие
Новолуние в Телец: Посяване на стабилност и изобилие
Новолуние в Телец: Посяване на стабилност и изобилие
Време за ново начало, заземяване и съзнателно манифестиране. Луната ще бъде в своята най-силна позиция – екзалтация. Знак Телец ни припомня, че е хубаво да забавим своето темпо, да спрем да бързаме и да се огледаме около себе си. Да се потопим в момента, а той изобщо не е за изпускане.
🪴На това Новолуние е време да посеем семената на своето стабилно бъдеще, с финансовата обезпеченост, за която копнеем, комфорта, който заслужаваме и удоволствията от живота, на които да се радваме. Време е да поставим ясни, конкретни и постижими цели пред нас, които Вселената да ни помогне да постигнем. Това е Новолунието, в което да изградим дългосрочните си планове, така, че да бъдат устойчиви и да дадат реални резултати. Слънцето и Луната се събират заедно в знак Телец, а ние ще използваме тази прекрасна енергия, за своето бъдеще.
✨ Каня те на преживяване, посветено на съзнателното манифестиране и изграждането на стабилна основа в живота ти.
Ще се потопим в:
🌿 енергията на Телец – сигурност, ресурси, стойност и устойчивост
🌑 водена медитация за заземяване и свързване с желанията ти
✨ практика за манифестиране чрез ясни и реалистични намерения
Ще работим с теми като:
• финансова сигурност и изобилие
• комфорт и качество на живот
• дом, здраве и лични ресурси
• дългосрочни цели и устойчиви резултати
Това е пространство, в което да забавиш темпото, да се подредиш отвътре и да създадеш яснота за това какво искаш да изградиш в реалността си.
✨ Посади намерението си. Дай му стабилна основа. И му позволи да расте.
🗓️ 16.05, 11 ч.
📍Yoga District Mandala
🎤Водеща Александра Йорданова
💳 Цена 11€. Приемат се карти Мултиспорт.
🔗Линк за записване: https://book.theyogadistrict.net/calendar/public?site_id=1&event_id=189263



